הם עשו בשבילנו - אנחנו עושים בשבילם

  • Home
  • הם עשו בשבילנו - אנחנו עושים בשבילם

כאן בשבילם - עמותת "לא מפקירים פצועים בשטח" למען נפגעי הלם קרב ופוסט טראומה

העמותה פועלת לתת להלומים את התמיכה הטובה ביותר על ידי יצירת חליפה מותאמת אישית לכל הלום וקישור בין כל הגורמים המסייעים הרלוונטיים. אנו מלווים אותם בתהליך השיקומי ודואגים לתת להם את מירב הכלים לחיות לצד הפגיעה שלהם בשלום ולשוב לחיות חיים איכותיים ככל האפשר.

העמותה מעניקה שלל אמצעי סיוע כגון: בניית תוכנית שיקומית ייחודית לכל מטופל, עזרה בהתנהלות בירוקרטית מול המוסדות השונים, מפתחת את תחום כלבי השירות וכלבי תמיכה רגשית ומסייעת על ידי אילוף כלבים טיפולי, מפגשים חברתיים ועוד. חשוב לנו שכל מי שמתמודד עם טראומות משדה הקרב ידע שיש לו למי לפנות, שאין לו ממה להתבייש ושיש לו הרבה במה להתגאות. פעילותינו היא חיונית מאוד לאנשים אלו. אולי לא נוכל להשתיק את קולות הירי בלילות, אבל נוכל למלא את עולמם בכל כך הרבה קולות תומכים וטובים.

 

הם עשו בשבילנו אנחנו עושים בשבילם

 

עמותת "לא מפקירים פצועים בשטח" הוקמה במטרה לתת מענה ראוי והולם למתמודדים עם טראומות על רקע צבאי מתוך אמונה שהאחראיות הזאת מוטלת עלינו כחברה לדאוג לאותם אנשים שעברו חוויות קשות בשבילנו.

אם אתם עוברים את הקושי הזה או אם אתם מכירים מהמשפחה או מהחברים אנשים שמתמודדים עם הקושי הזה אתם מוזמנים לפנות אלינו. אנחנו לעולם לא נפקיר אתכם ונהיה שם תמיד בשבילכם! אנחנו לא מפקירים פצועים בשטח!